07886-66szay2-solglasogon
07886-66szay2-solglasogon
07886-66szay2-solglasogon
07886-66szay2-solglasogon
Unisex
Polaroid
07886-66SZAY2 Solglasögon
Unisex
Polaroid
07886-66SZAY2 Solglasögon
Lägg till i favorite
Leveranstid
  • Leverans inom 1-6 arbetsdagar
  • Premiumleverans inom 1 till 4 arbetsdagar*
Polaroid 07886-66SZAY2 solglasögon har polariserade linser i kategori 3 som reducerar bländning och förbättrar visuell klarhet i ljusa förhållanden. Huvudattribut: Blå | Grå | Eraser | Linser i kategori 3 | Polariserade linser | Mått och passform: Lins: 66 mm | Brygga: 18 mm | Skalm: 125 mm | Sammansättning och skötsel: Eraser