Världens bästa modebutiker på ett ställe

Världens bästa modebutiker på ett ställe

Världens bästa modebutiker på ett ställe

flat-sunset-tote
flat-sunset-tote
flat-sunset-tote
flat-sunset-tote

Spara 10%

Marc Ellis

Flat Sunset Tote

Spara 10%

Marc Ellis

Flat Sunset Tote

906,77 kr

816,19 kr

Lägg till i favorite

Leveranstid

  • Leverans inom 1-6 arbetsdagar
  • Premiumleverans inom 1 till 4 arbetsdagar*

Marc Ellis Flat Sunset Tote kombinerar en perforerad matt PVC-kropp med ljusguldfärgade detaljer för en elegant vardagsväska. Den avtagbara interna blixtlåsförsedda fickan och dubbla fasta handtag gör den praktisk för daglig användning och resor. Viktiga egenskaper: Svart | Ljusguld | PVC | Vattenavvisande | Lätt att rengöra | Avtagbar intern blixtlåsförsedd necessär | Dubbla fasta handtag | Enkelt huvudfack | Avtagbar blixtlåsficka med loggad dragflik | Perforerad matt textur | Guldinslag | Upphöjd guldlogga på framsidan | Loggad dragflik på necessär | Mått & passform: Väska – Höjd 22 cm; Längd 34 cm; Djup 11 cm | Necessär – Höjd 15.5 cm; Längd 23 cm; Djup 13 cm | Sammansättning & skötsel: 100% PVC (kropp) | 100% bomull (necessär) | Torka rent med en fuktig trasa; undvik långvarig exponering för värme och direkt solljus.
  • Designer färg:Svart
  • Designer ID:FLAT SUNSET-BLACK/LIGHT GOLD