pld2156s56zi9-solglasogon
pld2156s56zi9-solglasogon
pld2156s56zi9-solglasogon
pld2156s56zi9-solglasogon
Unisex
Polaroid
PLD2156S56ZI9 Solglasögon
Unisex
Polaroid
PLD2156S56ZI9 Solglasögon
Lägg till i favorite
Leveranstid
  • Leverans inom 1-6 arbetsdagar
  • Premiumleverans inom 1 till 4 arbetsdagar*
Polaroid PLD2156S56ZI9 solglasögon kombinerar en plastbåge med polariserade spegellinser i kategori 3 för starkt solskydd i starkt ljus. Viktiga egenskaper: Blå | Grön | Grå | Plast | Kategori 3 solskydd | Polariserade linser | Spegelfinish | Mått och passform: Lins: 56 mm | Brygga: 16 mm | Skalm: 140 mm | Sammansättning och skötsel: Plast