pld2163s54fll-solglasogon
pld2163s54fll-solglasogon
pld2163s54fll-solglasogon
pld2163s54fll-solglasogon
Unisex
Polaroid
PLD2163S54FLL Solglasögon
Unisex
Polaroid
PLD2163S54FLL Solglasögon
Lägg till i favorite
Leveranstid
  • Leverans inom 1-6 arbetsdagar
  • Premiumleverans inom 1 till 4 arbetsdagar*
Polaroid PLD2163S54FLL solglasögon kombinerar en blå plastram med polariserade, spegelbelagda linser i kategori 3 för ett klart ögonskydd i starkt ljus. Viktiga egenskaper: Blå | Grå | Plast | Kategori 3-lins | Polariserade linser | Spegelfinish | Mått och passform: Lins: 54 mm | Brygga: 18 mm | Skalmar: 145 mm | Material och skötsel: Plast | Torka rent med en mjuk, luddfri trasa.