pld2165s59fll-solglasogon
pld2165s59fll-solglasogon
pld2165s59fll-solglasogon
pld2165s59fll-solglasogon
Unisex
Polaroid
PLD2165S59FLL Solglasögon
Unisex
Polaroid
PLD2165S59FLL Solglasögon
Lägg till i favorite
Leveranstid
  • Leverans inom 1-6 arbetsdagar
  • Premiumleverans inom 1 till 4 arbetsdagar*
Polaroid PLD2165S59FLL solglasögon kombinerar en robust plastbåge med polariserade linser i kategori 3 för pålitligt solskydd. Designade för daglig användning utomhus, de ger minskad bländning och klar sikt i ljusa förhållanden. Viktiga egenskaper: Blå | Grå | Plast | Kategori 3 solfilter | Polariserade linser | Mått & passform: Lins: 59 mm | Brygga: 18 mm | Skalm: 130 mm | Sammansättning & skötsel: Plast