pld2166s62dld-solglasogon
pld2166s62dld-solglasogon
pld2166s62dld-solglasogon
pld2166s62dld-solglasogon
Polaroid
PLD2166S62DLD Solglasögon
Polaroid
PLD2166S62DLD Solglasögon
Lägg till i favorite
Välj storlek
Storleksguide
Leveranstid
  • Leverans inom 1-6 arbetsdagar
  • Premiumleverans inom 1 till 4 arbetsdagar*
Polaroid PLD2166S62DLD Solglasögon kombinerar en grön plastbåge med polariserade grå linser i kategori 3 för minskad bländning och starkt solskydd. Viktiga egenskaper: Grön | Grå | Plast | Polariserade linser | Kategori 3 solskydd | Mått och passform: Lins/Brygga/Skalm: 62/17/130 mm | Lins: 62 mm | Brygga: 17 mm | Skalm: 130 mm | Sammansättning och skötsel: Plast