pld7054s61dld-solglasogon
pld7054s61dld-solglasogon
pld7054s61dld-solglasogon
pld7054s61dld-solglasogon
Polaroid
PLD7054S61DLD Solglasögon
Polaroid
PLD7054S61DLD Solglasögon
Lägg till i favorite
Välj storlek
Storleksguide
Leveranstid
  • Leverans inom 1-6 arbetsdagar
  • Premiumleverans inom 1 till 4 arbetsdagar*
Polaroid PLD7054S61DLD solglasögon har polariserade linser i kategori 3 som är utformade för att minska bländning i starkt ljus. Viktiga egenskaper: Grön | Grå | Plast | Linser i kategori 3 | Polariserade linser | Mått och passform: Lins: 61 mm | Brygga: 12 mm | Skalm: 140 mm | Material och skötsel: Plast