pld7057s60dld-solglasogon
pld7057s60dld-solglasogon
pld7057s60dld-solglasogon
pld7057s60dld-solglasogon
Polaroid
PLD7057S60DLD Solglasögon
Polaroid
PLD7057S60DLD Solglasögon
Lägg till i favorite
Välj storlek
Storleksguide
Leveranstid
  • Leverans inom 1-6 arbetsdagar
  • Premiumleverans inom 1 till 4 arbetsdagar*
Polaroid PLD7057S60DLD solglasögon kombinerar en lätt plastram med polariserade kategori 3-linser för klar, bländningsreducerad syn i starkt ljus. Viktiga egenskaper: Grön | Grå | Plast | Kategori 3-lins | Polariserade linser | Mått och passform: Lins: 60 mm | Brygga: 15 mm | Skalm: 135 mm | Sammansättning och skötsel: Plast