gra-lader-balettlagenheter-med-strass

Spara 20%

Få kvar

Amina Muaddi

Grå läder balettlägenheter med strass

Spara 20%

Få kvar

Amina Muaddi

Grå läder balettlägenheter med strass

11 930,98 kr

9 544,78 kr

Lägg till i favorite
Välj storlek

Storleksguide

Få i lager. Beställ snart.

Leveranstid

  • Leverans inom 1-6 arbetsdagar
  • Premiumleverans inom 1 till 4 arbetsdagar*

Höj din stil med dessa Amina Muaddi ballerina flats i silverläder. Designade med en spetsig tå och dekorerade med rhinestones, är dessa flats perfekta för den moderna kvinnan.
  • Designer färg:Grå
  • Designer ID:AM-15283879379209-EU36.5/US6.5