Världens bästa modebutiker på ett ställe

Världens bästa modebutiker på ett ställe

Världens bästa modebutiker på ett ställe

mumias-flat-sandal
mumias-flat-sandal
mumias-flat-sandal

Spara 20%

Få kvar

Gioseppo

Mumias Flat Sandal

Spara 20%

Få kvar

Gioseppo

Mumias Flat Sandal

784,61 kr

627,80 kr

Lägg till i favorite
Välj storlek

Storleksguide

Få i lager. Beställ snart.

Leveranstid

  • Leverans inom 1-6 arbetsdagar
  • Premiumleverans inom 1 till 4 arbetsdagar*

Gioseppo Mumias Flat Sandal kombinerar läder med hår och en guldfärgad accent för ett elegant, lätt på- och avtagbart alternativ som passar för vardagsbruk. Viktiga egenskaper: Brun | Leopard | Ponnyhårsläder | Slip-on design | Guldfärgad metalldetalj | Låg silhuett | Material & skötsel: Ponnyhårsläder | Guldfärgad metalldetalj | Torka rent med en mjuk, torr trasa. Undvik långvarig exponering för vatten.
  • Designer färg:Brun